×

İŞE ALIM SÜRECİ


İnsan Kaynakları Politikamız

Net Yapı olarak İnsan Kaynakları Politikamız "Şirketlerin aktifindeki en önemli varlık çalışanlarıdır" felsefesi üzerine kurulmuştur. İnsan Kaynakları uygulamalarının amacı; ekip çalışmasını, yaratıcılığı ve verimliliği destekleyen süreçler oluşturmak, bireysel ve mesleki yetkinliklerin gelişmesini hedefleyen eğitimler vermek ve kaliteyi tüm süreçlerin parçası haline getirmektir.

Seçme ve Yerleştirme

Doğru işe doğru insan seçimi Net Yapı'da işe alım sürecinde temel felsefedir. Firmamıza yapılan her türlü başvuru, işin gerektirdiği yetkinlik, nitelik ve yetenekler doğrultusunda gizlilik içinde değerlendirilir.

Performans ve Kariyer Yönetimi

Net Yapı'daki performans sisteminin amacı; çalışanların performanslarının çok yönlü ölçülerek, sağlıklı bir geribildirim sürecinin yaşanması ve bireysel performans kadar takım performansının da öne çıkarılmasıdır. 360 derece performans sistemi uygulanan firmamızda performans değerlendirme sonuçlarından yola çıkılarak; değerlendiren, değerlendirilen ve organizasyon için gelişim fırsatları yakalanmaya çalışılır. Çalışanlar; deneyimleri, eğilimleri ve kariyer hedefleri doğrultusunda Net Yapı bünyesinde farklı iş alanlarında da görev alabilirler.

Eğitim

Eğitim faaliyetlerinin temel hedefi, kalite güvenliğine yönelmiş, verimliliğe büyük ölçüde önem veren, hijyen, çevre, sağlık ve iş güvenliği konularında bilinçli, beşeri ilişkilerinde yapıcı bir firma kültürü oluşturmak ve tüm çalışanları bu kültürün parçası yapmaktır.