×

Kalite Politikamız


Net Yapı,  Yeşil çatı sistemleri ve peyzaj ürünlerinde sistem çözümleri ve teknik destek sağlayarak ülkemizde de yaygınlaşmaya ve büyük projelerde kullanılmaya başlayan bu sistemlerde komple çözüm önerileri sunmaktadır.

Bu ürünlerin yanı sıra Net Yapı, Dilatasyon Profilleri satışı ve uygulaması ve Dekorasyon Profilleri satışı ile de inşaat sektörünün hizmetindedir.

Üretim, ithalat, satış ve pazarlama alanlarında faaliyet gösteren firmamız yurtdışından ithal ettiği ürünler ve yerli üretim malzemeler ile ülkemizin ihtiyaç duyduğu spesifik ve detay malzemeler konusunda büyük bir boşluğu doldurmayı hedeflemektedir.

Net Yapı, tecrübeli mühendislerden oluşan satış ekibiyle her türlü teknik problemlerinizde çözüm ve önerileriyle daima müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ve satış sonrası vermiş olduğu teknik destekle sektöre farklı bir bakış açısı getirmeyi kendine ilke edinmiştir.

Net Yapı A.Ş. olarak kalite politikamız;

En yüksek kalitede, mükemmel iş sonuçlarına ulaşabilmek için, tüm iş süreçlerini  yasal şartlar ve tüm çalışanlarımızın gönüllü katılımı ile sürekli iyileştirmektir. 

Bunu gerçekleştirmek  üzere; 

Müşterilerimizin iş süreçleri konusunda tüm uyarı ve önerilerini dikkate alacağımıza,

Çalışanlarımızın bireysel gelişimlerini sağlamak üzere eğitimlerle onları destekleyeceğimize,

Hizmetimizle sağlayacağımız ekonomik kazanımları sosyal sorumluluklarımızı unutmadan toplum ile paylaşacağımıza, ve bu doğrultuda inançla çalışacağımıza 

SÖZ VERİYORUZ…

 

Saygılarımızla,

Net Yapı A.Ş.