×

Özel Detay Dilatasyon Profilleri

Özel Detay Dilatasyon profilleri Su yalıtımlı profiller, Çelik Dilatasyon Profili, Sismik Çanak Dilatasyon Profilleri ve Hız kesici özelliğe sahip kauçuk kaplı galvaniz saçtan mamul dilatasyon profillerinden oluşmaktadır.

Su yalıtımlı dilatasyon profili özellikle dış mekanda bulunan açık teras yada açık otopark gibi yapılarda suyun alt kattaki yaşam alanına zarar vermemesi için tercih edilen profil tipidir. Su yalıtımlı dilatasyon profilin yanlarından uzayan EPDM kanatların mevcut yalıtıma yada betonarme yüzeye epoksi esaslı yapıştırıcı ile yapıştırılması tavsiye edilmektedir.

Çelik dilatasyon profilleri ağır yük geçişi olan yerler için (fabrika binası, endüstriyel zemin, asfalt kaplama vb.) uygun olan, taşıma kapasitesi yüksek bir ürün olup bu gibi ihtiyaçları karşılamak için üretilen bir profildir.

Sismik dilatasyon profilleri ise dilatasyon açıklığının fazla olduğu yerlerde bu büyük açıklığı gizleyerek yer döşemesinin devamlılığını sağlayan özel detay profillerdir.

Kaçuk kaplı galvanize saç dilatasyon profilleri ise özellikle AVM'lerin otoparklarında tercih edilen, dilatasyon boşluğunu güvenle kapatırken aynı zamanda araçların hızlarını kısıtlayan özel üretim dilatasyon profilleridir.

Çelik Kaplamalı

Kauçuk Kaplamalı

Sismik Çanak

Su İzolasyonlu Profil

Çelik Kaplamalı

Kauçuk Kaplamalı

Sismik Çanak

Su İzolasyonlu Profil