×

Süpergelik Profilleri

Net Yapı Deccofix Aluminyum Süpürgelik profilleri farklı yüksekliklerde ve farklı çeşitlerde tasarlanarak duvar zemin birleşimlerindeki hataları kapatır ve bu bölgelerde sıklıkla görülen darbelere karşı koruma sağlar. Dekoratif görüntüsüyle yapılara değer katar. Aluminyum hammaddesinden üretildiği için darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Ayrıca eloksal kaplaması ürünümüzü çizilmelere karşı da dayanıklı hale getirir ve nem, rutubetten profilleri korur. Uygulaması oldukça kolay ve pratik olan alüminyum süpürgelikler genellikle 2 parçadan oluşur. Önce arka parça duvara monte edilir, daha sonra görünen ön parça arka parçaya geçirilerek montaj tamamlanmış olur. Ayrıca kablo kanallı ürün tiplerinde kablo iki parçanın arasında kalacak şekilde döşenerek istenilen yere kadar dışarıdan gözükmeden taşınabilmektedir.

Net Yapı Deccofix Aluminyum süpürgeliklerimiz farklı eloksal renkleri ve özel talep durumunda istediğiniz RAL kodu ile boyanarak elektrostatik boyalı olarak temin edilebilmektedir.

Net Yapı uygun fiyatlı ve ihtiyacınıza uygun modeldeki süpürgelik çeşitleri ile iç mekanlarınıza şık ve estetik bir görünüm katar. Talep edilmesi durumunda süpürgelik imalatlarınız da tecrübeli ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

SUPR.80.GE

SUPR.100.GE

SUPR.120.GE

SUPR.150.GE

SUPR.200.GE

SUPR.80.GE

SUPR.100.GE

SUPR.120.GE

SUPR.150.GE

SUPR.200.GE