×

YEŞİL YAPI KATALOĞU


Net Yapı Ltd. Şti. 2002 yılında kurulmuş olup, bu tarihten itibaren inşaat sektöründe yenilikçi ürünler ve detay çözümler sunarak faaliyetlerini devam ettirmektedir. 2010 yılından itibaren çevreci firma politikası nedeniyle yeşil çatı sistemleri konusunda faaliyetlerine başlayan Net Yapı, yeşil çatı sistemleri ve peyzaj ürünlerinde sistem çözümleri ve teknik destek sağlayarak ülkemizde de yaygınlaşmaya ve büyük projelerde kullanılmaya başlayan bu sistemlerde komple çözüm önerileri sunmaktadır. 2011 yılında yaptığı yatırımlarla yeşil çatı drenaj plakası üretim çalışmalarına hız vererek geliştirdiği çift tarafı kabarcıklı, perfore delikli, su tutma hazneli polistren drenaj plakalarının üretim çalışmalarına başlamış ve bu çalışmalar neticesinde ilk yerli yeşil çatı drenaj plakası ürünlerini Maxidrain sistemleri adı altında pazara sunmuştur. Maxidrain Yeşil Çatı Sistemlerini oluşturan katmanlar sırasıyla Polipropilen filtrasyon geotekstili, yeşil çatı drenaj plakası, nem tutucu keçe ve kök tutucu folyodur.

Net Yapı, yeşil çatı sistemleri dışında Geosentetik ürünlerde de ( Geokompozitler, Geocell Hücresel Dolgu Sistemleri, Polipropilen Geotekstil keçeler, PET/PVC Gridler, Erozyon Kontrol Matları, ) geniş ürün yelpazesi ile geoteknik uygulamalarda inşaat sektörünün ihtiyacı olan çok çeşitli ürünleri sektörün hizmetine sunmaktadır.

Üretim, ithalat, satış ve pazarlama alanlarında faaliyet gösteren firmamız yurtdışından ithal ettiği ürünler ve yerli üretim malzemeler ile ülkemizin ihtiyaç duyduğu spesifik ve detay malzemeler konusunda büyük bir boşluğu doldurmayı hedeflemektedir.

Net Yapı, tecrübeli mühendis ve mimarlardan oluşan ekibiyle her türlü teknik problemlerinizde çözüm ve önerileriyle daima müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ve satış sonrası vermiş olduğu teknik destekle sektöre farklı bir bakış açısı getirmeyi kendine ilke edinmiştir.